Uudised

Hinnakiri 2019
Hea klient, alates 22.01.2019 alustab Bao ohtlikud jäätmed OÜ taas ohtlikke jäätmete vastuvõttu aadressil Lao 5, Maardu. Meie uuenenud hinnakirja leiate siit:

Bao Hinnakiri 2019

BAO ohtlike jäätmete käitluslitsents
Keskkonnaminister väljastas BAO ohtlikud jäätmed OÜ-le ohtlike jäätmete käitluslitsentsi nr 0333. Litsentsi kehtivusaja alguseks on 03.06.2013 ning litsents kehtib viis aastat. Täpsem informatsioon KESKKONNALOAD all.

Teade ärinime muutumise kohta

Hea koostööpartner!

Ohtlike jäätmete ja konsultatsiooni büroo  on saanud endale uue nime - BAO ohtlikud jäätmed OÜ

Meie emaettevõte BAO AS on ohtlike jäätmete käitlusele spetsialiseerunud ettevõte, mis tegutseb nii Euroopa Liidu liikmesriikides kui väljaspool. Tänaseks on kätte jõudnud aeg, mil BAO  kajastub ka meie ärinimes. Äriregistris muudeti meie nimi 8. juulil ning edaspidi hakkab meie tegevus kulgema BAO ohtlikud jäätmed OÜ nime all. Koos nimevahetusega muutub ka kaubamärk.

Meie nimevahetus ei mõjuta kehtivaid lepinguid ja kokkuleppeid. Uue kaubamärgiga tähistame järk-järgult ka meie kasutuses olevad varad, muutub firma nimi äridokumentatsioonil, sõidukitel, mahutitel, jne. Meie veebilehekülje  uueks aadressiks saab www.bao.ee ning mailiaadressidel muutub domeeni nimi - @okbyroo.ee asemel tuleb kasutusele @bao.ee.

Edaspidisele meeldivale koostööle lootma jäädes,

BAO ohtlikud jäätmed OÜ

Vanemad uudised